Katalogové číslo: 4RHEXB024
104.55 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.475 kg |
|---|---|
| Rozmery | 80 × 110 cm |
| Šírka | 80 cm |
| Výška | 110 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Priemer črepníka | 23 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev