Katalogové číslo: F00002556
94.71 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10.395 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 15 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Žltá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev