Katalogové číslo: F00006466
126.69 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 13.905 kg |
|---|---|
| Rozmery | 140 cm |
| Výška | 140 cm |
| Priemer črepníka | 32 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny, Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev