Katalogové číslo: F00006463
26.08 €
Na objednávku, dodanie do 11 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.862 kg |
|---|---|
| Rozmery | 75 cm |
| Výška | 75 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny, Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev