Katalogové číslo: F00007154
339.48 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 37.26 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 cm |
| Výška | 90 cm |
| Priemer črepníka | 60 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny, Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa, Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev