Katalogové číslo: 6ELHARLL8
391.14 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.7 kg |
|---|---|
| Rozmery | 46 cm |
| Priemer | 60 cm |
| Výška | 46 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev