Katalogové číslo: F00004918
7.75 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0.851 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev