Katalogové číslo: 4POMASS68
1 168.50 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 128.25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 180 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 180 cm |
| Výška črepníka | 55 cm |
| Priemer črepníka | 80 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Bonsaj |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev