Katalogové číslo: 4POMAPY90
Podocarpus macrophyllus
Pyramid
178.35 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 19.575 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 × 125 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 115 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Pyramída |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev