Katalogové číslo: 4PLSJV600
5 535.00 €
Na objednávku, dodanie do 23 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 607.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 250 × 600 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Výška | 600 cm |
| Výška črepníka | 94 cm |
| Priemer črepníka | 130 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev