Katalogové číslo: 6KMGZBE13
1 547.34 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 86 kg |
|---|---|
| Rozmery | 130 cm |
| Priemer | 60 cm |
| Výška | 130 cm |
| Hĺbka | 128 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Keramika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev