Katalogové číslo: 5PITNBU01
Pittosporum tobira ‚Nana‘
Bush
107.01 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.745 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 55 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 55 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | -20 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev