Katalogové číslo: 5PITNBU02
Pittosporum tobira ‚Nana‘
Bush
22.14 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.43 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 30 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 30 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Výška črepníka | 16 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | -20 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev