Katalogové číslo: 5PITNBU09
217.71 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 23.895 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 60 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 60 cm |
| Výška črepníka | 32 cm |
| Priemer črepníka | 35 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Teplota | -20 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev