Katalogové číslo: F00005893
292.74 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 32.13 kg |
|---|---|
| Rozmery | 120 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev