Katalogové číslo: 5PISABU17
119.31 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 13.095 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 55 cm |
| Výška | 40 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev