Katalogové číslo: F00005988
129.15 €
Na objednávku, dodanie do 19 pracovných dní.
| Hmotnosť | 14.175 kg |
|---|---|
| Rozmery | 110 cm |
| Výška | 110 cm |
| Priemer črepníka | 38 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Bonsaj |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev