Katalogové číslo: 5PIGTBU13
134.07 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 14.715 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 × 100 cm |
| Výška | 60 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Pyramída |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev