Katalogové číslo: 5PINBBU01
134.07 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 14.715 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 70 cm |
| Výška | 45 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Sivá |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev