Katalogové číslo: F00006957
216.48 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 23.76 kg |
|---|---|
| Rozmery | 95 cm |
| Výška | 95 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev