Katalogové číslo: F00005929
119.31 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 13.095 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 cm |
| Výška | 70 cm |
| Priemer črepníka | 32 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev