Katalogové číslo: F00005399
196.80 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 21.6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 165 cm |
| Výška | 165 cm |
| Priemer črepníka | 45 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Pyramída |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev