Katalogové číslo: F00006448
826.56 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 90.72 kg |
|---|---|
| Rozmery | 250 cm |
| Výška | 250 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev