Katalogové číslo: F00005616
62.73 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.885 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 105 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 105 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Pestrofarebná, Sivá, Žltá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev