Katalogové číslo: 4PHROR101
Phoenix roebelenii
153.75 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 16.875 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 120 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Výška črepníka | 33 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev