Katalogové číslo: F00004371
Phoenix canariensis
68.88 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 7.56 kg |
|---|---|
| Rozmery | 180 cm |
| Výška | 180 cm |
| Priemer črepníka | 26 cm |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev