Katalogové číslo: F00004368
22.39 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.457 kg |
|---|---|
| Rozmery | 110 cm |
| Výška | 110 cm |
| Priemer črepníka | 18 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev