Katalogové číslo: CC0040837
334.56 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 15.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 75 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hĺbka | 36 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Priemer črepníka | 28 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Xanadu |
| Veľkosť listu | |
| Umiestnenie | tieň |
| Materiál | Polyresin |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev