Katalogové číslo: F00000984
8.73 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.959 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 25 cm |
| Priemer črepníka | 10 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev