Katalogové číslo: 4PHSQBU24
60.27 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.615 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 60 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 80 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev