Katalogové číslo: 4PHSEBU01
148.58 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 16.308 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 110 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 110 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Xanadu |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev