Katalogové číslo: CC0059731
Philodendron ‚Red Beauty‘ in Baq Dune
369.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 25.67 kg |
|---|---|
| Rozmery | 115 cm |
| Priemer | 44 cm |
| Hĺbka | 43 cm |
| Výška | 115 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 28 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
| Farba listov | Červená |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev