Katalogové číslo: 4PHRBBU27
113.16 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12.42 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 × 80 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 115 cm |
| Výška črepníka | 24 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Farba listov | Červená |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev