Katalogové číslo: 4PHPDMK21
50.43 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.535 kg |
|---|---|
| Rozmery | 55 × 100 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Výška | 100 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev