Katalogové číslo: 4PHPLMK24
138.99 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15.255 kg |
|---|---|
| Rozmery | 65 × 110 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Výška | 110 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Červená, Žltá |
| Tvar listu | Tvar šípky |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev