Katalogové číslo: CC0053919
Philodendron ‚Imperial Green‘ in Rough
71.34 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 14.965 kg |
|---|---|
| Rozmery | 44 cm |
| Priemer | 20 cm |
| Hĺbka | 19 cm |
| Výška | 44 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev