Katalogové číslo: CC0053529
Philodendron ‚Imperial Green‘ in Rough
Soil (Vulkastrat)
82.41 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 4.865 kg |
|---|---|
| Rozmery | 44 cm |
| Priemer | 23 cm |
| Hĺbka | 18 cm |
| Výška | 44 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Výška črepníka | 17 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev