Katalogové číslo: CC0043455
Philodendron ‚Green Wonder‘ in Cement & Stone
123.00 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 109 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Hĺbka | 26 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška | 109 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Multiple |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Ficonstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev