Katalogové číslo: F00001223
29.27 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.213 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 cm |
| Výška | 60 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Farba listov | Zelená |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev