Katalogové číslo: F00000064
Phalaenopsis Taiwan mix
1-Branch
16.11 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.768 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 cm |
| Výška | 60 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Kvitnúce | áno |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev