Katalogové číslo: F00000695
Phalaenopsis dazzling Albenga
3-4 branches
23.62 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 2.592 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 cm |
| Výška | 40 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená |
| Kvitnúce | áno |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev