Katalogové číslo: 4PHALBP08
18.94 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.079 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 60 cm |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 60 cm |
| Výška črepníka | 11 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev