Katalogové číslo: 4PERDBP12
9.23 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 1.013 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 × 25 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 25 cm |
| Výška črepníka | 10 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | slnko |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev