Katalogové číslo: F00004287
9.47 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.04 kg |
|---|---|
| Rozmery | 13 cm |
| Výška | 13 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev