Katalogové číslo: 4PEOEPB80
Peperomia obtusifolia ‚Emily‘ 6/tray
Tuft
15.38 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 1.688 kg |
|---|---|
| Rozmery | 25 × 25 cm |
| Šírka | 25 cm |
| Výška | 25 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Výška črepníka | 10 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Okrúhly |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev