Katalogové číslo: 6OTILI1BL
740.46 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 14 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 38 × 75 cm |
| Dĺžka | |
| Šírka | 38 cm |
| Výška | 75 cm |
| Hĺbka | 32 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Saténový lesk |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev