Katalogové číslo: 4OPVUKK00
55.35 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 6.075 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 55 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 55 cm |
| Výška črepníka | 22 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev