Katalogové číslo: 4OPINKK42
Opuntia indica
Branched
20.30 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 2.228 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 70 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 70 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Výška črepníka | 15 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev