Katalogové číslo: 4OPGAKK40
Opuntia galapageia (60-80)
Branched
233.70 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 25.65 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 90 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 90 cm |
| Priemer črepníka | 29 cm |
| Výška črepníka | 28 cm |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev