Katalogové číslo: CC0045632
Olea europaea in Terra Cotta
182.04 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 14.185 kg |
|---|---|
| Rozmery | 83 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Hĺbka | 32 cm |
| Priemer črepníka | 28 cm |
| Výška | 83 cm |
| Výška črepníka | 24 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 5 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Oválny, Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Terakota |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev